S a f e H a v e n L T

Apie mus kalba

Hana tiki pergale

Prieš savaitę rašėme apie Liudmilą – 72-ejų ukrainietę, radusią namus Plungėje ir džiuginančią aplinkinius savo megztais žaisliukais. Moteris minėjo, kad jos dukra Hana čia, Plungėje, jau daug nuveikė, kad padėtų savo tautos kariuomenei ir ten esančiam savo vyrui Vladimirui. Šiandien pakalbinsiu Haną Kryžanovskają – jaunatvišką smulkutę moterį, siekiančią atsidėkoti tiems, kurie tyliai daro didelius darbus.
Skaitykite daugiau

zemaiciolaikrastis.lt
2023-09-04
Отримали палету медичних засобів для нашого Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону (м. Вінниця)

Те, що замовляли лікарі. Найближчі дні підуть на оформлення необхідних документів (актів приймання-передачі). Треба перед тим зробити облік усього. Це великий обʼєм роботи. Але так працює наша команда Соціальна перспектива.
Skaitykite daugiau

33kanal.com
2023-06-29
Savanorių misija Ukrainoje – nuo katalikų iki stačiatikių Velykų

Tai – jau antras savanorių organizacijos „Saugus prieglobstis LT“ („SafeHaven LT“), vadovaujamos Olivijos Anaškinaitės, dovanų karavanas Ukrainoje. Pirmoji iniciatyva „Kalėdos batų dėžutėje“ buvo įgyvendinta metų sandūroje. Idėja sulaukė didelio palaikymo, dovanos batų dėžutėse bei kita parama tąkart pasiekė Donecko, Charkivo ir Chersono regionus.
Skaitykite daugiau

Šiaulių Kraštas
2023-04-22
Jonavietis Aurimas Šleževičius kviečia prisijungti prie akcijos „Velykos batų dėžėje“ - padovanok šventę Ukrainos vaikams ir kariams!

„Šiuo metu aš dirbu su paramos centru saugusprieglobstis.lt. Dabar organizuojam akciją, kai Velykoms važiuosim ir vešim dovanėles vaikams ir kariams. Kviečiam visus galinčius ir norinčius prisidėti bei jau paskelbėm akciją „Velykos batų dėžėje“. Į simbolines dėžės galima sudėti viską, kas tiktų kariams ir vaikams – viską, kas galėtų tilpti į, pavyzdžiui, batų dėžutes“, - pasakoja jonavietis savanoris Aurimas Šleževičius
Skaitykite daugiau

jonavoszinios.lt
2023-03-22
Grožio specialistei Olivijai „į temą“ ir kamufliažiniai tinklai

Kai marijampolietės Editos feisbuko paskyroje pamačiau klausimą, gal kas pažįsta siuvėjų, nes reikia audinių atraižų kamufliažiniams tinklams, stabtelėjau: įdomu! Kai ėmiau domėtis, kelias nuvedė į Kauną, kur Urmo bazės teritorijoje esančiose patalpose savanoriai pina tinklus. O visus ūkiškus ir logistinius reikalus savo rankose laiko 33-ejų kaunietė Olivija Anaškinaitė. „Apleidau savo verslą – mano grožio salone merginos dirba, o aš padedu Ukrainai“, – sako pašnekovė.
Skaitykite daugiau

Suvalkietis.lt
2023-02-22
Kalėdos batų dėžėje – iš lietuvių į ukrainiečių rankas

Alma prisimena karių džiaugsmą, gavus dovanėlę: „Kariams akys labai spindi. Jie net nežino, kas dėžutėje, bet kai gauna, tiesiog „kaifuoja“: mus ne tik aplankė, bet dar ir kažką atvežė.“ Moteris priduria, kad ne dovanos turinys yra svarbiausia, tai tik antrame plane – „kaip vyšnaitė, ant torto uždėta“.
Skaitykite daugiau

etaplius.lt
2023-01-15
Ukrainos karių ašaras dėl dovanų išvydę lietuviai patyrė Rusijos sukeltą košmarą: susekė rusų dronas

Iš Ukrainos grįžo paramos organizacijos „Saugus prieglobstis LT“ savanoriai į karo niokojamus miestus ir kaimus nuvežę paramos ir dovanų Kalėdoms. Vietiniams savanoriams padedant dovanos iš Lietuvos pasiekė tokias vietas, į kurias parama nuvežama itin retai arba išvis nevežama
Skaitykite daugiau

lrytas.lt
2023-01-10
10–12. Olivija Anaškinaitė: ukrainiečių kariai mums sakė, kad mes bepročiai

Kalėdos batų dėžutėje – iniciatyva, kai Lietuvos gyventojai buvo raginami į batų dėžutes sudėti dovanas Ukrainos kariams ir vaikams. Septynių automobilių komanda iš Lietuvos šias dovanas nuvežė į tokias Ukrainos vietas, kur net patys kariai sakė, kad komanda elgiasi kaip bepročiai taip rizikuodami. Su mumis Olivija Anaškinaitė, savanorių organizacijos „Saugus prieglobstis“ vadovė.
Skaitykite daugiau

lrt.lt
2023-01-09
Kalėdinis karavanas Ukrainoje dovanojo džiaugsmą ir viltį

Kelionės statistika: dvylikos savanorių komanda – trys iš Ukrainos, devyni iš Lietuvos (dar du lietuviai vyko iki Lvovo) ir dvi organizacijos „SafeHaven“ (Lietuva) bei „Social Perspective“ (Ukraina, vadovė Hanna Davydenko) – aplankė Donecko, Charkovo ir Chersono regionus. Pristatyta per 10 tonų humanitarinės pagalbos, greitosios medicinos pagalbos automobilis, parama suteikta keturių Ukrainos kariuomenės brigadų kariams, išdalytos ir individualios dovanos. Dovanų sulaukė apie 600 vaikų Kramatorsko, Slovjan
Skaitykite daugiau

Skrastas.lt
2023-01-07
Psichologė: pavargome ne padėti, o galvoti apie karą

Atėjo vasara – natūralu, kad norisi galvoti apie malonius dalykus, atsiriboti nuo skausmo, kurio tiek daug. Pagalbos išties mažėja, nes mažėja ir informacijos. Kai prasidėjo karas, visas naujienų srautas buvo vien tik apie karą, o dabar matome, kad naujienos apie karą sudaro tik nedidelę dalį.
Skaitykite daugiau

15 min.lt
2022-06-16
Pristatė, kaip atrodo paramos ukrainiečiams rinkimo procesas ir gabenimas

Rusijos pradėtas karas prieš Ukrainą sutelkė lietuvius paramai. Ir nors humanitarinės pagalbos poreikis Ukrainoje tebeauga, aukojančių mūsų šalyje ženkliai mažėja. Paramos ir kitokios organizacijos kviečia žmones nepavargti ir nenustoti aukoti.
Skaitykite daugiau

Lrytas TV
2022-05-01
Lietuvos savanoriai nupirko greitosios pagalbos automobilį: skirs Kyjivo vaikams gelbėti

Sužalotiems vaikams gelbėti lietuvių savanorių organizacija „Saugus prieglobstis LT“ už žmonių paaukotus pinigus nupirko pirmąjį greitosios pagalbos automobilį – jų ir medicininių priemonių Ukrainai labai trūksta. Automobiliui, kuris bus skirtas Kyjivo vaikų ligoninei „Ohmatdyt“, reikalingi pinigai surinkti vos per savaitę.
Skaitykite daugiau

delfi.lt
2022-04-07
Susivieniję savanoriai siųs greitosios pagalbos automobilį Kyjivo vaikų ligoninei

Sužalotiems vaikams gelbėti lietuvių savanorių organizacija „Saugus prieglobstis LT“ už žmonių paaukotus pinigus nupirko pirmąjį greitosios pagalbos automobilį – jų ir medicininių priemonių Ukrainai labai trūksta. Automobiliui, kuris bus skirtas Kyjivo vaikų ligoninei „Ohmatdyt“, reikalingi pinigai surinkti vos per savaitę, rašoma organizacijos pranešime žiniasklaidai.
Skaitykite daugiau

15min.lt
2022-04-07
Lietuvos savanoriai nupirko greitosios pagalbos automobilį: skirs Kyjivo vaikams gelbėti

Sužalotiems vaikams gelbėti lietuvių savanorių organizacija „Saugus prieglobstis LT“ už žmonių paaukotus pinigus nupirko pirmąjį greitosios pagalbos automobilį – jų ir medicininių priemonių Ukrainai labai trūksta. Automobiliui, kuris bus skirtas Kyjivo vaikų ligoninei „Ohmatdyt“, reikalingi pinigai surinkti vos per savaitę.
Skaitykite daugiau

Delfi.lt
2022-04-07
Už žmonių suaukotus pinigus Ukrainai nupirktas greitosios pagalbos automobilis: prašo nenustoti remti

Vienai didžiausių Ukrainos ligoninių, kurioje gydomi bombų ir raketų sunkiai sužaloti vaikai, reikalingi greitosios pagalbos automobiliai. Ypač dabar, kai Ukrainos kariai išlaisvino Kyjivo priemiesčius, Bučą ir kitas vietoves, ten esančius sunkiai sužalotus vaikus reikia pervežti į ligonines. Sužeistųjų daugėja, o greitosios automobilių ir medicinos priemonių trūksta. Lietuvos labdaros ir paramos fondas „Safehaven LT“ vieną greitosios automobilį jau nupirko, bet renka lėšas ir pirks dar daugiau.
Skaitykite daugiau

Lrytas TV
2022-04-05
shape shape shape shape shape shape